Plstěná kulička vel.S 005-Yellow

Neohodnoceno

Plstěné kuličky ze 100% ovčí vlny z Nového Zélandu ručně vyrobené v Nepálu v obrovské barevné škále. Lze koupit již od jednoho kusu.

Velikost: S = cca 1,5-1,8 cm, jedná se o ruční práci, počítejte s drobnými odchylkami

4,50 Kč
Skladem (175 ks)

Plstěné kuličky pro kreativní tvorbu dekorací, pro výrobu podšálků, sedáků, koberečků nebo jako doplněk k makramé technice, pro výrobu závěsných girland, věnců, lapačů snů a mnoho dalších. Kuličky lze snadno propíchnout jehlou nebo přilepit tavným lepidlem. Mnoho inspirace najdete na pinterest.com

Kuličky se ručně vyrábí v Nepálu mokrou technikou plstění. Jedná se o Fair Trade produkt, nejsou vyráběny dětmi. Výroba se soustředí na zaměstnání místních nepálských žen z domácností, které se proměnily v úžasné řemeslnice v tomto oboru, výrobce má certifikaci GoodWeave pro spravedlivý obchod a bezpečné pracovní prostředí. Podpořte s námi místní nepálskou komunitu a potěšte se z krásné ruční a kvalitní práce.

feltballs-producers

Materiál: 100% ovčí vlna, země původu Nový Zéland

Výroba: Nepál, ruční práce, drobné velikostní rozdíly

Ošetření: ideálně pouze jemným kartáčem, nedrhnout silně, lze ručně mýt prostředkem na vlněné textilie do 30°C, pokud možno, pouze lokálně, nesmí se prát v pračce, nesmí se žehlit, nesmí se foukat horkým fénem.

 

Kód Kód: FB-S-005-YELLOW
Jméno značky: MMboutique
Kategorie: PLSTĚNÉ KULIČKY VELIKOST S
Barva: žlutá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

MMboutique je česká značka pro macramé šňůry vyrobené v EU, pod touto značkou nabízíme také velmi kvalitní nebarvená přadena převážně z živočišných vláken jako je vlna či hedvábí.