100% Alpaca LACE 800 m

Neohodnoceno

Příze na barvení 100% Baby Alpaca Yarn LACE Weight, 800 m

245 Kč
Skladem (4 ks)
Velice jemná příze a vhodná i pro ty, kteří trpí alergií na ovčí vlnu! Neobsahuje lanolin, což bývá pro některé alergen. Vlna alpaka je také teplejší než ovčí, protože vlákno je duté a má tedy výborné termoizolační vlastnosti. Pochází z lamy alpaky, které jsou převážně z Peru, pro naše příze se vybírá jen to nejjemnější vlákno a to z malých baby alpak:) Doporučuji i pro ty nejcitlivější jedince, příze je vhodná na šátky, šály i pro děti.
Složení: 100% baby alpaka, příze nemá úpravu superwash, perte nejlépe v ruce s pracím prostředkem na vlnu. Je možné i v pračce, ale pouze na program vlna/hedvábí. Alpaka nesnese teplotní šok, mohla by zplstnatět, je možné ji zahřát na vysokou teplotu při barvení, ale pomalu, dejte obzvlášť pozor při máchání, teplota musí být stejná!!! Alpaka se také nesmí žehlit.
 
Před barvením je potřeba přízi vždy předem namočit, ideálně do vody s octem nebo kyselinou citrónovou, pokud bude určena k barvení barvami na kyselé bázi nebo alespoň s jemným mycím prostředkem určeným na vlněné textilie.
 
Váha/návin: 100 g = cca 800 metrů
Doporučená síla jehlic: 3 - 4 mm (US 2-6)
Zkušební vzorek: 10 x 10 cm = 32 ok x 40 řad na 3,25 mm jehlicích (US 3)
Kód Kód: ALPACA-800
Jméno značky: MMboutique
Kategorie: Příze s alpakou

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

MMboutique je česká značka pro macramé šňůry vyrobené v EU, pod touto značkou nabízíme také velmi kvalitní nebarvená přadena převážně z živočišných vláken jako je vlna či hedvábí.