CZK / EUR
Vzhledem k aktuální situaci vybírejte dopravu raději na adresu - domů, do práce nebo se ujistěte, že Vaše oblíbené výdejní místo Zásilkovny bude otevřené. Dále je omezeno rozesílání zásilek na dobírku, někteří přepravci nechtějí hotovost přijmout, prosíme vybírejte platbu přes GoPay bránu, pokud nechcete, kontaktujte nás, zašleme Vám fakturu pro platbu předem. Děkujeme za pochopení.

Doprava a platba

Osobní odběr

Zboží si můžete osobně vyzvednout na naší adrese v Brně. Platby akceptujeme pouze v hotovosti nebo bankovním převodem předem. O termínu převzetí Vás informuje hned, jak bude zboží nachystáno.

Přepravní služba

Pokud preferujete dodání zboží na Vámi zadanou adresu, necháme jej poslat přepravní firmou dle Vašeho výběru, platba je možná předem bankovním převodem nebo na dobírku při převzetí od dopravce. Pokud je karton nějak poškozen - promáčknutí, roztržení apod., je nezbytné toto uvést při převzetí do předávácího listu nebo zboží nepřebírat vůbec. Zboží bývá velmi dobře zabaleno a tudíž při lehkém poškození kartonu nebývá poškozené zboží, nicméně je potřeba to přepravci napsat, aby bylo možné později případné poškození reklamovat.